Tvorba internetových stránok

_

Tvoríme najlacnejšie webstránky v Českej aj Slovenskej republike. Tvorba web stránok u nás prebieha tak, aby v budúcnosti boli pripravené po stránke SEO pre návštevníkov. Webstránky od nás sú SEO priateľské.

Poskytujeme remeselníkom, malým a stredným podnikom celú škálu webových služieb, vrátane vysoko kvalitných služieb vlastného dizajnu webových stránok, vývoja webových stránok a marketingu vo vyhľadávaní. Naši klienti siahajú od malých začínajúcich firiem až po veľké organizácie rozpoznávajúce značku.

Nech už je vaša firma akákoľvek, pomôžeme jej, aby podávala lepšie výkony, aké sme dosiahli aj pre našich klientov.

Naše vysoko kvalifikované a špecializované tímy pozostávajú z viac ako 15 webdizajnérov, vývojárov, projektových manažérov, administrátorov a vedúcich pracovníkov, ktorí sú nadšení poskytovaním vynikajúcich produktov a služieb, ktoré môžu skutočne pomôcť podnikom rásť a prosperovať.

tvorenie web stránok, Bratislava, Slovensko
tvorba web stránok na WordPress, eshop na Woocommerce, wordpress webu, cena

Tvorba web stránok vo WordPresse

_

Potrebujete niečo jednoduché, aby ste ľuďom povedali, čo robíte, alebo čo predávate? Naša tvorba webstránok je postavená na WordPress, takže sú plne responzívne, bohaté na funkcie a poskytujú vám pevný základ, na ktorom môžete stavať. Kdekoľvek inde budete ťažko hľadať lepšiu cenu a kvalitu.

Či už ste začínajúcim podnikateľom alebo etablovaným podnikom, snažíme sa pomáhať našim klientom realizovať ich ciele. Ak by ste chceli prediskutovať akýkoľvek aspekt svojho webového projektu alebo máte nejaké otázky týkajúce sa našich služieb, náš predajný tím sa vždy rád zhovára na čísle: +421 948 398 000.

Tvorba najlacnejších a kvalitných web stránok pripravených pre SEO optimalizáciu. Naši nízkonákladoví weboví návrhári vám pomôžu rozbehnúť a rozšíriť vaše podnikanie.

Funkcie webových stránok a špecializácie

_

Na zozname je príliš veľa funkcií. Ak potrebujete ešte niečo, dajte nám vedieť.

 • Editor obsahu
 • Kontaktné formuláre
 • Google Mapy
 • Registrácia bulletinu
 • Prezentácie
 • Galérie obrázkov
 • Video galéria
 • Integrácia sociálnych médií
 • A mnoho ďalších funkcií

ŠPECIALIZUJEME SA NA:

 • Tvorba nízko nákladových webstránok
 • Tvorba web stránok pre remeselníkov
 • Tvorba responzívnych web stránok
 • Tvorba web stránok pre realitné kancelárie
 • Vývoj a vylepšovanie webových stránok
 • E-shopy
 • Noviny
 • Magazíny
 • Portály
tvorba www stránok, funkcie wordpressu, Kontaktné formuláre, Google Mapy, newsletter, Prezentácie, Galérie obrázkov, Video galéria, Integrácia sociálnych médií
SEO meta tagy, title, description

Cena tvorby web stránok

_

V SEORankuj kladieme obrovský dôraz na cenovú dostupnosť a konkurencieschopnosť. Keď stanovujeme ceny za naše služby, berieme do úvahy potreby a očakávania našich zákazníkov. Na rozdiel od mnohých iných spoločností neponúkame len vytvorenie webovej stránky, ale aj možnosť revízií dizajnu. Toto zabezpečuje, že naši klienti dostanú presne to, čo si predstavovali.

Sme presvedčení, že kvalitné služby by nemali byť neprístupné kvôli vysokým cenám. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a analýze trhu sme našli ideálnu rovnováhu medzi cenou a kvalitou služieb, ktorú ponúkame. A vďaka tejto rovnováhe môžeme našim klientom ponúknuť 100 % záruku spokojnosti. Naším cieľom je, aby každý, kto si u nás objedná webovú stránku, bol nielen spokojný s konečným produktom, ale aby aj videl skutočnú hodnotu v investíciách, ktorú do nás vložil.

Pokiaľ hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vytvorí webové stránky schopné premeniť návštevníkov na nových zákazníkov bez toho, aby vás stálo majland, sme tu pre vás. Vyberte si nás a zažite rozdiel medzi výnimočnosťou a priemernosťou v oblasti webového dizajnu.

Často kladené otázky k tvorbe web stránok

_
Čo je tvorba web stránok?

Tvorba web stránok označuje tvorbu webových stránok, ktoré sa zobrazujú na internete. Zvyčajne sa myslí skôr na aspekt používateľskej skúsenosti pri vývoji web stránok ako na vývoj softvéru.

Prečo by sme si mali najať profesionálnu tvorbu web stránok?

Profesionálni weboví návrhári zostávajú na vrchole zmien v technológiách, kódovaní, funkciách vyhľadávacích nástrojov a ďalších. Najatím profesionála zaistíte, že sa na vývoj a údržbu vašich webových stránok používa najnovšia technológia, ktorá zvyšuje pravdepodobnosť úspechu vášho podnikania.

Tvorba web stránok by už v dnešnej dobe mala zahŕňať aj potrebu kvalitného a responzívneho dizajnu, ktorú by mal zabezpečiť skúsený profesionál.

Ako zložité je navrhnúť web stránky?

Skutočná odpoveď je, že učenie neustále pokračuje. Učenie sa a práca vo vývoji webu si vyžaduje úsilie a čas. Učebná časť teda nikdy skutočne nekončí. Osvojenie si schopností dobrého webového vývojára môže trvať roky.

Aký je význam webových stránok v dnešnom svete?

Web je vaša identita na internete a v digitálnom svete. Dáva ľuďom vedieť o vás a možnosť osloviť vás. Je to miesto, kde môžete zdieľať informácie s ľuďmi, dávať im o sebe vedieť a budovať o vás alebo vašom podnikaní alebo službách organizácie záujem a dôveru.

Je potrebná web stránka v roku 2023?

Ak nebudete mať webovú stránku, môžete každý deň prichádzať o príležitosti a absolútne to zníži vašu viditeľnosť pre potenciálnych zákazníkov. Skvelá webová stránka dodá vášmu podniku dôveryhodnosť a bude najmä pôsobiť spoľahlivo a dôveryhodne.

založenie webovej stránky, dizajn, cena, vytvorenie webstránky
tvorba kvalitej webovej stránky, agentúra
Aká je dobrá webová stránka?

Dobré web stránky sú dobre organizované a sledujú štruktúru. Nie sú preplnené a sú čisté a profesionálne. Sú tiež postavené na cieľovom publiku a trhu.

Vytvorením premyslenej organizačnej štruktúry na vašom webe budú návštevníci webu schopní lepšie sa orientovať a nájsť obsah na vašej web stránke. Profesionálna tvorba web stránok musí už vopred zohľadňovať potreby SEO optimalizácie webu pre vyhľadávače.

Prečo potrebujem webovú stránku pre svoju malú firmu?

Jednou z výhod web stránok pre malé podniky je, že sú tam, kde sú vaši zákazníci. Existuje dôvod, prečo toľko spoločností investuje do web stránok s optimalizáciou pre vyhľadávače teda SEO, pretože až 98 percent ľudí vyhľadáva miestne firmy online a až 95 percent online skúseností začína vyhľadávačom ako je napríklad Google.sk, alebo Google.cz , prípadne YouTube.com

Ako dlho trvá vytvorenie webu?

To úplne závisí od toho, čo potrebujete. Zostavenie 3 000 stranovej rozsiahlej mega web stránky trvá oveľa dlhšie ako len menšieho päť stranového brožúrového webu.

Pre aké veľké spoločnosti sa obyčajne tvorba web stránok prevádza?

Radi pracujeme s rôznymi druhmi a veľkosťami firiem a jednotlivcov a do práce, ktorú robíme pre menších klientov, prinášame rovnaké zručnosti, aké sa používajú na podporu našich známych a veľkých obchodných klientov.

Rovnako horlivo spolupracujeme s malými podnikmi ako aj s veľkými spoločnosťami a ako kreatívna firma máme ideálne predpoklady na to, aby sme pochopili potreby aj rastúcich organizácií.

Redizajnujete už aj existujúce webové stránky?

Určite to dokážeme. Je dôležité pristupovať k redizajnu webových stránok citlivo, aby ste sa ubezpečili, že dôvody na nový dizajn sú opodstatnené. To uistí, že projekt bude z vášho pohľadu ROI úspešný.

Veľmi často sa aj stáva, že tvorba web stránok sa v budúcnosti rozširuje z dôvodu expanzie majiteľov webstránok.

Budú sa moje webové stránky vytvárať tak, aby sa mohli rozširovať s pribúdajúcimi webovými stránkami?

Áno! Všetko, čo robíme, je postavené na dlhodobej rozširovateľnosti tak, aby sa mohla ďalej rozvíjať tvotba web stránok. Na svoje webové stránky môžete kedykoľvek pridať funkčnosť a obsah.

Môžete mi pomôcť napísať obsah pre môj web?

Rozhodne! Máme interných copywriterov, s ktorými môžete spolupracovať na písaní pútavého obsahového marketingu.

Pracujete aj na medzinárodnej úrovni?

Samozrejme, že pracujeme aj na medzinárodnej úrovni. S príchodom online konferenčných nástrojov, ako je Skype, TeamViewer, aby sme vymenovali aspoň niektoré, uľahčuje nám to prácu s firmami kdekoľvek na svete.

Ponúkate nepretržitú pomoc s našou novou web stránkou po jej spustení?

Ak potrebujete našu pomoc s webovou podporou a údržbou, sme tu pre vás. Ak nie, necháme to na vás. Ak si to rozmyslíte a nakoniec nás budete potrebovať, budeme tu pre vás!

Bude môj web fungovať aj na inteligentných telefónoch a tabletoch?

To určite bude! Prístup na web prostredníctvom malých obrazoviek sa stále zvyšuje viac ako kedykoľvek predtým a tento trend bude pravdepodobne pokračovať.

Ak sa váš web nezobrazuje alebo nefunguje správne na obrazovke mobilu alebo tabletu, riskujete stratu veľkej časti potenciálnych návštevníkov. Znamená to, že mobilná responzívna tvorba web stránok je v dnešnej dobe už nevyhnutná. Každý web, ktorý vytvoríme, reaguje na mobilné zariadenia.

Môžete mi pomôcť umiestniť sa na vysokej priečke v Google?

Pozícia na prvej stránke vo výsledkoch vyhľadávania Google je ako zlatý prach. Nie je to tak dávno, čo sa to dalo dosiahnuť ešte pomerne ľahko. V dnešnej dobe je to už oveľa náročnejšie.

Našťastie máme všetky moderné prémiové nástroje a know-how pre SEO, aby sme maximalizovali vaše šance. Špecializujeme sa práve na optimalizáciu pre vyhľadávače.

Tworba web stránok od nás je preto pripravená tak, aby aj práve vaša web stránka mohla byť veľmi úspešná.

Dokážeme pre akéhokoľvek klienta rankovať akúkoľvek doménu na akékoľvek kľúčové slovo.

Môžete mi pomôcť s mojimi sociálnymi sieťami?

Áno, aj v tomto vám vieme pomôcť. Disponujeme dostatočným know-how aj v tejto oblasti. Dokážeme veľmi úspešne spravovať vaše sociálne siete. Dokonca to robíme za veľmi priateľské ceny a dosahujeme mimoriadne vysokú kvalitu. Vďaka našim medzinárodným skúsenostiam v pomere cena a výkon nemáme konkurenciu.

Obsahový marketinng pre webstránky, copywriting
tvorba webovej stránky, www stránky, eshopu, cena, cenník
Koľko stojí web stránka?

Tvorba web stránok - cena

Toto je naozaj odveká otázka, ktorú dostávame. Úplne záleží na tom, čo potrebujete, ale môžete si byť istí, že poskytneme najlepšiu možnú hodnotu za peniaze a váš bankový účet sa tým nezruinuje.

Dokonca máme najnižšie ceny vďaka nášmu know-how a medzinárodným skúsenostiam. Môžeme si dovoliť pre našich zákazníkov najnižšie ceny a zároveň vysokú kvalitu.

Existujú nejaké ďalšie náklady na môj web?

Hostingová spoločnosť vám môže účtovať za hosting a za registráciu domény. Je preto najlepšie, ak sa s nami poradíte vopred tak, aby vaše náklady boli čo najnižšie a kvalita čo najlepšia.

Čo sa stane s autorskými právami na môj web, ak sa presuniem do inej agentúry?

Váš web je váš. Ak to tak chcete, môžete sa pohybovať a my vás za to nikdy nebudeme penalizovať.

Aké sú platobné podmienky v oblasti tvorba web stránok?

Vzhľadom na to, že sme nízkonákladová spoločnosť a tvorba web stránok je u nás za najnižšie a veľmi nízke ceny, požadujeme platbu vopred.

Čo je WordPress?

WordPress je bezplatná platforma, na ktorej návrhári webových stránok a vývojári ako my vytvárajú webové stránky. Tvorba web stránok vo WordPresse poskytuje všetku flexibilitu a funkčnosť, ktorú potrebujeme, aby ste mohli ľahko udržiavať svoj web aktualizovaný novým obsahom.Páči sa nám to, rovnako ako miliónom podnikateľov.

Používame preto WordPress na všetky rôzne webové stránky, ktoré vytvárame, od webových stránok pre malé podniky až po rozsiahle webové stránky elektronického obchodu.

Môžete previesť moju existujúcu webovú stránku na WordPress?

Áno, môžeme migrovať váš web na WordPress. Je však dôležité, aby ste pri tomto procese nestratili viditeľnosť vyhľadávacieho nástroja, a preto sa týmto problémom tiež budeme odborne zaoberať.

Ak je WordPress zadarmo, prečo platím za vaše služby?

WordPress je zadarmo. Účtujeme vám poplatky za služby súvisiace s dizajnom a vývojom, ale akonáhle je vaša tvorba web stránky hotová, nemusíte platiť žiadne ďalšie náklady za používanie samotnej platformy.

Ako dlho trvá vidieť výsledky zo SEO?

Google na túto otázku osobne odpovedali za nás. Tvrdia, že vo väčšine prípadov môže SEO trvať medzi 4 mesiacmi a rokom, kým vášmu podnikaniu pomôže najskôr sa implementovať, potom fáza vylepšenia a až potom uvidíte potenciálny prínos. V oblasti SEO obyčajne dosahujeme viditeľné výsledky po 2 mesiacoch a po 6 mesiacoch už web stránky rankujú na výborných pozíciách vo vyhľadávačoch.

Je SEO integrované do vášho webového dizajnu?

Na vaše webové stránky integrujeme základné SEO, aby spoločnosť Google mohla ľahko čítať vaše web stránky. Prebiehajúce SEO, ktoré zahŕňa vývoj obsahu, marketing a budovanie odkazov je k dispozícii za príplatok.

Prispôsobujete webové stránky na mieru alebo používate vopred pripravené šablóny?

Každá webová stránka, ktorú vytvoríme, je jedinečná a navrhnutá na mieru. Šablóna spočíva v pridaní vášho obsahu do existujúcej štruktúry. Vlastný dizajn nám však umožňuje navrhnúť pre vašu web stránku jedinečnosť.

S webom navrhnutým na mieru môžete nechať svoj obsah zažiariť a vytvoriť si svoju značku. Jedinečná tvorba web stránok je veľmi dôležitá aj pre SEO.

Prečo ste tak lacní?

Áno. Aj táto otázka nám bola veľa krát položená. Trávime veľa času výskumom, plánovaním a tvorbou stratégie. Máme dlhoročné medzinárodné skúsenosti. V každom projekte podľa zadania premýšľame o ceste používateľa po vašom webe a nakoniec o čo možno najefektívnejším návrhom a zostavením webu. Sme zvyčajne lacnejší ako iné agentúry, pretože:

 • Máme dlhoročné medzinárodné skúsenosti v mimoriadne konkurenčnom prostredí, a to najmä v Západnej Európe a USA.
 • Veľa našich kolegov špičkových vo svojom odbore, pracuje aj na diaľku a tak vieme zefektívniť naše rozmanité činnosti na maximum.
 • Neplatíme rôznych špecializovaných manažérov účtov, ktorých cieľom je len získať čo najvyššiu províziu a zaúčtujú si na váš úkor naozaj všetko možné aj nemožné. Aj to nám výrazne šetrí náklady na zamestnancov.

Tvorba web stránok pripravených pre SEO je naša prvotná služba, po ktorej vám ponúkneme SEO služby tak, aby ste mali na webstránke skutočných návštevníkov, ktorí vám budú prinášať zisk.

Čo je to webhosting?

Webový hosting je potrebný, aby sa vaše webové stránky dostali online. Je to priestor, ktorý si vlastne prenajmete a ktorý uchováva vaše webové súbory a umožňuje používateľom prístup na váš web a k informáciám na ňom obsiahnutých.

Okrem webhostingu môžete mať aj vlastný server, ale je to pomerne dosť náročné na údržbu.

Môžem si kúpiť svoju vlastnú doménu?

Do toho! Keď si svoju doménu vyberiete a zaobstaráte, my môžeme pokračovať v ďalších krokoch. Ak však potrebujete pomoc, pokojne sa opýtajte a my vám poradíme.

Ak už mám starú web stránku tak potom pred navrhnutím novej skontrolujete moju súčasnú webovú stránku?

Rozhodne! Kontrola vašej súčasnej webovej stránky nám poskytne predstavu o obsahu, obrázkoch a sociálnych médiách, ktoré momentálne máte. Spýtame sa vás, čo funguje na vašom súčasnom webe, čo nefunguje a kde si myslíte, že sa váš web môže vylepšiť.

Môžete sa na nás spoľahnúť, že poskytneme spätnú väzbu o tom, čo si myslíme, že by sme mali urobiť, aby sa váš web posunul vpred.

Koľko stránok navrhnete keď sa začne tvorba web stránok na mojom webe?

Začneme vytvorením jedinečnej vlastnej domovskej stránky. Na základe návrhu domovskej stránky nastavíme štýl témy, ktorý bude zohľadňovať stránky a príspevky.

Máme pre vás zabudované spôsoby, ako môžete bez našej pomoci pridať na svoj web toľko stránok, koľko chcete. Ak však chcete stránky s jedinečným dizajnom, môžeme vám za príplatok pomôcť.

dizajn webovej stránky, UX, UI
tvorba eshopu, webstránky s platobnými metódami, bezpečnosť stránok
Môžem sa na svoj web pozerať, pokiaľ bude prebiehať tvorba web stránok?

Po dokončení návrhu vášho webu ho vytvoríme. Hneď ako bude zostavený, vytvoríme pracovnú adresu URL, aby ste sa mohli prihlásiť a zobraziť si miesto kde bude prebiehať tvorba web stránky. Budete môcť požiadať o akékoľvek revízie a poskytnúť nám vašu úprimnú spätnú väzbu.

Ponúkate aj služby ako tvorba web stránok elektronického obchodu vrátane budovania online obchodu a prijímania online platieb?

Áno! Tvorba web stránok elektronického obchodu je veľkou súčasťou našich vývojových služieb. Na zabezpečenie spoľahlivého fungovania elektronického obchodu používame softvér s názvom WooCommerce.

Je to veľmi robustný softvér a obsahuje množstvo doplnkov, ako sú Stripe a PayPal i mnohé ďalšie.

Čo sa stane po dokončení vývoja webu?

Po dokončení vývoja webu prejdeme do fázy pridávania obsahu. Počas pridávania obsahu otestujeme váš web v rôznych prehliadačoch a zariadeniach a doladíme ho.

Len čo nám dáte zelenú, spustíme váš web online. Tvorba web stránok zahŕňa aj testovanie rýchlosti načítania vašej web stránky.

Môžem vás kontaktovať v súvislosti s budúcimi aktualizáciami ak bude potrebná rozšírená tvorba web stránky?

Samozrejme, že nás môžete kontaktovať v súvislosti s budúcimi aktualizáciami vašich webových stránok, ukážeme vám aj zabudované videonávody, ktoré vás naučia, ako vykonať aktualizácie obsahu. Svoj web budete môcť ľahko aktualizovať, a to aj bez znalosti kódovania.

Máme dlhoročné medzinárodné skúsenosti v mimoriadne konkurenčnom prostredí a to najmä v Západnej Európe a USA.
Veľa našich kolegov špičkových vo svojom odbore, pracuje aj na diaľku a tak vieme zefektívniť naše rozmanité činnosti na maximum.
Neplatíme rôznych špecializovaných manažérov účtov, ktorých cieľom je len získať čo najvyššiu províziu a zaúčtujú si na váš úkor naozaj všetko možné aj nemožné. Aj to nám výrazne šetrí náklady na zamestnancov.

Tvorba web stránok pripravených pre SEO je naša prvotná služba po ktorej vám ponúkneme SEO služby tak, aby ste mali na webstránke skutočných návštevníkov, ktorí vám budú prinášať zisk.

Aký je váš prístup k bezpečnosti webových stránok?

Pokiaľ ide o bezpečnosť, domnievame sa, že najdôležitejším aspektom je server. Preto vám radi poradíme špičkovú webhostingovú platformu, ktorú klientom odporúčame. Okrem toho pravidelne aktualizujeme WordPress.

K bezpečnosti pristupujeme skôr preventívne ako k reaktívnemu prístupu a zameriavame sa na zabránenie tomu, aby sa bezpečnostné problémy vôbec nevyskytli.

Môžete vytvoriť logo pre moju web stránku?

Áno! Ponúkame služby návrhu loga, ktoré môžu zaujať vašich súčasných aj budúcich zákazníkov a zabezpečiť, aby sa na vaše podnikanie nezabudlo najlepším možným spôsobom.

Prečo sa voláte „SEOrankuj“

Skvelá otázka! Všetci milujú, ak ich web stránka rankuje na najvyšších pozíciách vo vyhľadávačoch! Slovenský aj Český trh bol zaplavený neoriginálnymi názvami, a tak sme chceli vymyslieť čosi originálne, čo by opisovalo našu hlavnú činnosť.

Dúfame, že sa vám náš názov páči a je pre vás ľahko zapamätateľný.