Čo je to manažment sociálnych sietí?

_

Manažment sociálnych sietí je proces riadenia vašej online prezentácie na platformách sociálnych médií, ako sú Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Linkedin, Tumblr, YouTube vytváraním, publikovaním a analýzou uverejneného obsahu. Správa sociálnych médií navyše zahŕňa zapojenie a interakciu s používateľmi sociálnych médií.

Sme tím ktorý manažuje sociálne siete a pracujeme vo dne i v noci. Pri našej práci tvoríme vysoko kvalitnú grafiku, ktorá osloví každého vášho klienta. S vašou značkou budeme zaobchádzať ako s našou vlastnou značkou a vynaložíme maximálne úsilie pre Váš úspech. SEOrankuj je pre vás riešením v otázke manažmentu sociálnych sietí!

Služby pre sociálne siete zahŕňajú: 

 • Kreatívny obsah a vlastné obrázky a farby súvisiace s vašou značkou.
 • Výskum značky Hashtags súvisiace so značkou a trendy.
 • Pútavé titulky a text pri každom príspevku.
 • Stránky značky (Instagram, Facebook, Pinterest, Twitter, LinkedIn, Google my business, YouTube).
 • Manažujeme obrázky a vizuálny obsah pre príspevky na sociálnych sieťach.
 • Naplánujeme a odošleme za Vás príspevky na sociálne siete.
 • Vytvoríme pre Vás Facebook a Twitter Covers a toto manažujeme pre Vás zadarmo v rámci mesačných balíčkov.
 • Zoptimalizujeme vám firemné stránky tak, aby ste zviditeľnili vašu spoločnosť.
 • Riešenie problémov na stránkach sociálnych médií ako oprava nastavení stránky, prepojenia webových stránok, sekcia About a ďalšie.
 • Dizajn obrázkových reklám na nastavenie reklamy je za príplatok.

Obsah služby manažmentu sociálnych sietí

_

Sociálne siete sú využitie internetových stránok sociálnych médií na udržanie kontaktu s priateľmi, rodinou, kolegami, zákazníkmi alebo klientmi. Sociálne siete môžu mať sociálny účel, obchodný účel alebo oboje prostredníctvom stránok, ako sú Facebook, Twitter, LinkedIn a Instagram.

Stránky sociálnych sietí umožňujú používateľom zdieľať nápady, digitálne fotografie a videá, príspevky a informovať ostatných o aktivitách a udalostiach v reálnom svete či v online priestore s ľuďmi v ich sieti.

Výhody stránok sociálnych médií sú v podstate siete bez hraníc. Okamžité správy a informácie. Skvelý marketingový kanál pre podnikanie. Povedomie a aktivizmus. Výmena nápadov a spolupráca. Zostať v kontakte.

Sociálne siete a firmy

_

Sociálne siete ako sú Facebook, LinkedIn a Google+.
Mikroblogovanie ako Twitter, alebo Tumblr.
Zdieľanie fotografií najmä Instagram, Snapchat či Pinterest.
Zdieľanie videa ako sú YouTube, Facebook Live, Periscope a Vimeo.

Sociálne médiá pre obchodné spoločnosti sú málo využívanou, ale nesmierne výkonnou stratégiou na generovanie nových potenciálnych zákazníkov, zvyšovanie povedomia a zvyšovanie návštevnosti na webových stránkach. Zatiaľ čo mnoho ľudí považuje sociálne médiá za kanál, ktorý používajú iba spotrebiteľské značky, sociálne médiá môžu výrazne prospieť aj spoločnostiam typu B2B a technologickým spoločnostiam.

Náš výskum v skutočnosti zistil, že sociálne médiá produkujú takmer dvojnásobok marketingových výsledkov obchodných výstav, telemarketingu, priamej pošty a kampaní s platbami za kliknutia. Miera konverzie potenciálnych zákazníkov na sociálnych sieťach je tiež o 13 percent vyššia ako priemerná miera konverzie potenciálnych zákazníkov. To dokazuje, že sociálne médiá sú veľmi dôležitým kanálom pre B2B a taktiež aj technologické značky.

Sociálne siete a rast podnikania

_

Sociálne médiá sú podstatnou súčasťou vašej obchodnej marketingovej stratégie. Sociálne platformy vám pomôžu spojiť sa so zákazníkmi, zvýšiť povedomie o vašej značke a zvýšiť počet potenciálnych zákazníkov a predaj. Až 88 percent marketingových pracovníkov v sociálnych sieťach verí, že sociálne médiá pozitívne ovplyvňujú príjmy a tržby ich spoločnosti.

Instagram je jednou z najrýchlejšie rastúcich platforiem sociálnych sietí. Aj keď je to väčšinou založené na aplikáciách, používatelia majú prístup k svojim informačným kanálom aj prostredníctvom webovej verzie. V júni 2018 konečne dosiahol 1 miliardu aktívnych používateľov mesačne. Instagram je vysoko vizuálna platforma, kde používatelia zdieľajú videá a obrázky.

Vďaka sociálnym médiám môžu inzerenti osloviť oveľa väčšie publikum ako kedykoľvek predtým, čo im umožňuje zvyšovať povedomie o značke, interagovať sa viac so zákazníkmi a dokonca rýchlo získavať nových potenciálnych zákazníkov, takže zákazníci konzistentne míňajú čoraz viac financií na sociálne siete.

Manažment sociálnych sietí

_

Správa sociálnych médií je proces analyzovania publika sociálnych médií a vývoja stratégie prispôsobenej tomuto publiku, vytvárania a distribúcie obsahu profilov sociálnych médií, monitorovania online rozhovorov, spolupráce s vplyvnými osobami, poskytovania komunitných služieb a monitorovania, merania a podávania správ o sociálnych sieťach mediálny výkon a návratnosť investícií.

Všetky tieto úlohy, ktoré podniky kedysi marginalizovali, sa teraz dostali do centra pozornosti marketingových stratégií spoločností.

Sociálne médiá poskytujú obrovské príležitosti na zarábanie peňazí pod podmienkou, že svoje sociálne kanály spravujete organizovaným a efektívnym spôsobom.

Obchodný potenciál sociálnych sietí je obrovský. Značky môžu využívať platformy sociálnych médií na úspešné dosiahnutie svojich cieľov v rámci marketingového kanála, od zvyšovania povedomia o značke po zvyšovanie počtu návštev a uskutočnených obchodov.

Prečo si vybrať SEORankuj?

_

V SEO Rankuj máme zákazníkov ktorí len prostredníctvom sociálnych sietí zarábajú mesačne milióny EUR.

Aby to však mohli dosiahnuť, potrebujú efektívne tímy sociálnych médií.
Čím viac cieľov budete chcieť dosiahnuť prostredníctvom marketingu na sociálnych sieťach, tým viac ľudí sa tomuto kanálu bude musieť venovať. Tento dopyt nakoniec povedie k vytvoreniu zložitých štruktúr tímov sociálnych médií.

Ak ste veľká značka, môžete mať dokonca viac tímov v rôznych kanceláriách a regiónoch sveta, ktoré využívajú rôzne stratégie na splnenie rôznych cieľov.

Kto je to odborník na sociálne siete v SEO rankuj?

Expert na sociálne siete je niekto, kto je špecialistom na marketing v sociálnych sieťach. Odborník na sociálne médiá dobre vie, ako dosiahnuť marketingové ciele prostredníctvom kanálov sociálnych médií a ako napísať skvelú správu, ktorá presvedčí zákazníkov na sociálnych sieťach.

My v SEOrankuj Vám môžeme poskytnúť náš profesionálny a skúsený tím na plnenie vašich cieľov, zvyšovanie zisku vašej firmy a zvyšovanie povedomia o vašej značke.

 • 30 dní manažment
 • Denne 2 príspevky
 • Hashtagy a titulky
 • do 5 sociálnych médií rovnakej značky
 • Služby 24/7

CENA po konzultácii dohodou: už od €270 mesačne